Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Turnieje » Tekken 6 » Tekken 6 - WCG 2011
miejscowość: Warszawa, data turnieju: 30 sierpnia 2011, waga turnieju: 4

Znamy miejsce i czas eliminacji do finałów offline Tekken 6 oraz Asphalt 6!


Nadszedł już czas, aby rozpocząć polskie eliminacje World Cyber Games na platformie Tekken 6 oraz Asphalt 6! Gdy w pozostałych grach toczą się zacięte boje rozciągnięte w czasie trzech tur eliminacyjnych to miejsce na finałach WCG w grach Tekken 6 oraz Asphalt można wywalczyć tylko w jednym terminie, kiedy swojego przeciwnika będziecie widzieć, co jest pozytywem w stosunku do eliminacji przez Internet.

Rozgrywki odbędą się offline (trzeba się będzie stawić na miejsce) 20 sierpnia od godziny 10:00 w dobrze znanym miłośnikom WCG Sports Barze przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Najlepszych ośmiu graczy w obu grach wywalczy miejsce na finały krajowe, które rozegrane zostaną w dniach 6-9 października w stolicy naszego kraju. Najpierw jednak trzeba będzie zapisać się przez oficjalną stronę WCG Polska 2011. Zapisy ruszą 9 sierpnia o godzinie 10:00 (link zostanie podany w tej wiadomości). Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 6 stanowisk Xbox 360 do gry Tekken 6. Rozgrywki zostaną przeprowadzone na monitorach Samsung TA 950, o których szerzej można przeczytać w tym artykule.

Jedyna mobilna gra w tegorocznym zestawieniu, czyli Asphalt 6 zostanie rozegrana na telefonach Samsung Galaxy S II. Gracze będą mieli do dyspozycji dwa stanowiska (po dwa telefony każde), a całość wyświetlą telewizory plazmowe Samsung o przekątnej 55 cali.

Gracze oraz gorąco dopingujący ich kibice będą mogli pokrzepić się pysznymi posiłkami, jakie ma w swojej ofercie Sports Bar. Już teraz serdecznie zapraszamy do Sports Baru, na pewno nie zabraknie wielkich emocji!


źródło: wcg.samsung.pl

Zapisy na eliminacje w Tekkena 6 tutaj.

- Wyniki eliminacji WCG 2011 w Tekkena 6

Więcej informacji: tutaj i tutaj, tutaj oraz tutaj.
- Wyniki WCG i SEC na Honmaru
- Wyniki WCG i SEC na Tekken Poland
Podium:
1. Frizen
2. Tokis
3. Gajda