Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Turnieje » Tekken 6 » Konwent Grojkon 2010
miejscowość: Bielsko-Biała, data turnieju: 21 maja 2010, waga turnieju: 1

W kwietniu w dniach 21-23 w Bielsku-Białej organizowany jest ogólnopolski konwent fantastyki i gier. Jedną z planowanych atrakcji jest turniej w bijatykach. Pierwszą z propozycji gier turniejowych jest Guilty Gear X2 #Reload - tytuł mniemam, że dobrze znany. Turniej odbyłby się na blaszakach. Jeśli ktoś gra na padzie i bardziej preferuje go, niż klawisze mógłby go zabrać ze sobą i podłączyć.

Teraz z kolei rodzi się pytanie jak duże zainteresowanie budziłby taki event? Nie pasuje wam gra w której miałby odbyć się turniej? Żaden problem, jak już pisałem mamy spore możliwości, a GGX2 jest jak na razie tylko propozycją wstępna. Liczymy na wasz odzew i propozycje.

Jeśli chodzi o organizacje to mamy spore możliwości i czas aby go przygotować. Nagrody też się jakieś znajdą:P Oczywiście wszystko zależy od was - fanów mordobicia czy ten turniej w ogóle się odbędzie lub nie:P Liczba gier turniejowych także może wzrosnąć... Pytanie tylko... Jak duże budzi w was to zainteresowanie?:P

Wszelkie pytania lub propozycje proszę zgłaszać pod adresem e-mail: [email protected] bądź numerem gg: 6154896.

Jeśli chodzi znów o informacje na temat samego konwentu to wszystko to znajdziecie na stronie Grojkonu, Forum, Facebook'u lub naszej-klasie.


Aktualizacja: Grojkon 2010 przeniesiony na 21-23 maja

Obecnie planowane są dwa turnieje w bijatyki w tym turniej Tekkena 6 oraz Street Fightera IV.

Więcej informacji tutaj.
Podium:
1. Kurek
3. Gon