Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home
»

Tekken 6 na WCG 2011 - znamy już finalistów

dodano: 24 sierpnia 2011r. o 19:06 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
W miniony weekend w Warszawie fani Tekkena 6 walczyli w eliminacjach do WCG 2011. Po zaciętych pojedynkach wyłoniona została najlepsza ósemka eliminacji, która już w październiku stanie do walki w krajowych finałach World Cyber Games. Finałowe pary prezentują się następująco: Tokis vs. Zajcew, Frizen vs. Nevan, Gajda vs. Rafimaru, Tenshi vs. GodHand.

Zainteresowanych szerszym podsumowaniem tego wydarzenia odsyłam do poniższej informacji prasowej oraz na wcg.samsung.pl :

"20 sierpnia w dobrze znanym fanom e-sportu sports barze Łazienkowska 3, odbyły się eliminacje do polskich finałów World Cyber Games 2011 w gry Asphalt 6 i Tekken 6. Poznaliśmy 16 zwycięzców, którzy 6 października zmierzą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI i powalczą o przepustki na światowe finały WCG.

Punktualnie o godzinie 10:00 zawodnicy wkroczyli do sports baru Łazienkowska 3, a kilka minut po godzinie 11:00, kiedy rozlosowane zostały drabinki turniejowe, rozpoczęły się zmagania o miejsce w polskim finale World Cyber Games 2011.

Ponad 45 zawodników i zawodniczek przystąpiło do rywalizacji w Tekken 6 - jedną z najlepszych gier walki w historii. Gracze swoje pojedynki rozgrywali na sześciu stanowiskach, które wyposażone były w oficjalne monitory World Cyber Games, Samsung TA-950 i konsole Xbox 360. Emocje trwały do samego końca, a licznie zgromadzona publiczność żywiołowo dopingowała swoich faworytów. Ostatecznie miejsca w polskim finale WCG zapewniła sobie ósemka zawodników: Frizen, Gajda, GodHand, Nevad, Rafimaru, Tokis, Tenshimitsu, Zajcew.

Między 6 a 9 października wzrok wszystkich fanów sportów elektronicznych będzie skierowany na Warszawskie Centrum EXPO XXI, gdzie odbędą się krajowe finały World Cyber Games 2011 oraz - pierwszy raz w historii w Polsce - europejskie finały Samsung Euro Championship, gdzie zawodnicy będą walczyć o tytuł Mistrza Europy w sześciu grach komputerowych.

Więcej informacji dotyczących SEC oraz WCG znajduje się na oficjalnej stronie internetowej obu turniejów - wcg.samsung.pl"

komentarze
brak komentarzy
Komentarze zostały wyłączone. Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat, odwiedź fanpage Tekken Poland oraz Honmaru.