Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Tekken 6 » Scenario Campaign
Scenario Campaign jest trybem scenariusza przygotowanym dla konsolowej wersji Tekken 6: Bloodline Rebellion (PlayStation 3 i Xbox 360, wersja na PSP została pozbawiona tego trybu), w którym poznajemy historię szóstej odsłony Turnieju o Tytuł Króla Żelaznej Pięści.

Scenario Campaign przypomina Tekken Force (Tekken 3, Tekken 4) oraz Devil Within (Tekken 5) z wcześniejszych części, jednak w odróżnieniu od tych trybów gracz dostaje do dyspozycji napotkane bronie oraz dwie postacie, z czego jedna jest kontrolowana przez konsolę lub przez drugiego gracza online (darmowa łatka umożliwiająca kooperację online w trybie Scenario Campaign zostanie udostępniona na PlayStation Network i Xbox Live 18 stycznia). Po pokonaniu szeregu przeciwników, na końcu każdego etapu, czeka boss, którym jest postać z gry Tekken 6, w tym trybie można również wcielić się w Nancy MI847J.Przejście całego Scenario Campaign nie powinno sprawić większych problemów, gdyż poszczególne misje od początku prowadzą gracza za rączkę do samego końca. Istnieje jednak kilka wyjątków od tej reguły (...)


Jeśli macie jakiekolwiek problemy z trybem Scenario Campaign, powinniście zapoznać się z tym poradnikiem - znajdziecie w nim kilka wstępnych porad mogących niejednokrotnie uratować skórę, ukryte lokacje i postaci do odblokowania oraz sposób na szybkie zarabianie pieniędzy. Zapraszamy też na nasze forum, gdzie możecie spytać innych graczy o radę oraz szybko uzyskać pomoc.


Powiązane linki: Kolejne wieści z targów E3 2009, Kolejne filmy z Tekkena 6.