Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Tekken 5 DR » Nowe postacie
W tym dziale znajdują się historie nowych postaci z T5DR, profile pozostałych fighterów znajdziecie w dziale "Tekken 5 - profile postaci".

Sergei Dragunov

Styl walki: Sambo Wrestling, narodowaść: Rosja, wiek: 26 lat

Najzimniejsza ziemia została zalana rzeką.

Gdy prowadzono badania geologiczne w celu rozwoju przemysłu, znaleziono dziwne ciało pod zamarzniętą glebą. Wojsko natychmiastowo wysłało Jednostkę Specjalną oraz nałożono kwarantannę na ten teren - później w tajemnicy ciało przeniesiono do laboratorium.

Miesiąc później wojskowa centrala odpowiedzialna za badanie nieznanego ciała, wydała rozkazy jednemu z ludzi którzy pracowali nad wykopaliskiem. Tym człowiekiem był Dragunov, członek Jednostki Specjalnej - symbol wojennego strachu - został mu nadany przydomek Biały Bóg Śmierci z powodu znakomitej umiejętności walki.

Dragunov stanął nieruchomo, ruszył głową w aprobacie, dostał rozkaz, by pojechać do Japonii.


Lili

Styl walki: Styl uliczny, narodowaść: Monaco, wiek: 16 lat

Lili jest jedyną córką magnata olejnego zamieszkującego w Monaco.

4 lata temu, gdy została zaatakowana przez kryminalną grupę specjalizującą się w porwaniach dla okupu, Lili nagle zaczęła się bronić i niespodziewanie położyła na łopatki jednego z napastników - to była pierwsza sytuacja w której zrozumiała, że walka sprawia jej przyjemność. Jednak w głębi duszy jest spokojną i delikatną osobą, chce być posłuszna ojcu, który gardzi walką. Lili była w kłopotliwej sytuacji, powiedziała sama sobie "Nie chcę aby ojciec znienawidził mnie... ale chcę dalej walczyć". Jej pragnienie by walczyć nie mogło być tutaj spełnione i z tego powodu wyleciała za granicę swoim prywatnym odrzutowcem, aby wziąć udział w walkach ulicznych, z których czerpała wielką przyjemność.

Pewnego dnia, po tym jak pokonała swojego przeciwnika w San Francisco, dostała zaproszenie na turniej sztuk walki. Dowiedziała się że sponsor turnieju, Mishima Zaibatsu, przysporzył jej ojcu wiele problemów. Lili wstępuje do turnieju z założeniem przejęcia Finansowej Grupy Mishima, która może przynieść ogromne zyski jej ojcu.


Armor King

Styl walki: Wrestling, narodowaść: Meksyk, wiek: nieznany

Tajemniczy zamaskowany wrestler - Armor King

Żelazna zbroja oraz czarna maska jaguara sprawia, że wrestler ten jest owiany tajemnicą. Jego tożsamość oraz intencje są nieznane.