Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home
»

Tekken na Mistrzostwach Polski Bijatyk

dodano: 27 czerwca 2022r. o 12:19 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Zapowiada się wiele ciekawych wydarzeń w tym roku. Fighting Games Challenge ponownie organizuje nie lada wydarzenia dla miłośników Tekkena i nie tylko (Tekken Europe Cup, Tekken World Tour, Mistrzostwa Polski Bijatyk).
Coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy rozgrywek online jak i offline. Sprawdźcie więcej szczegółów tutaj.

»

EGP 2012: turniej Tekken 6 w Kłomnicach coraz bliżej!

dodano: 21 stycznia 2012r. o 19:01 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Do turnieju Tekkena 6 w Kłomnicach zostały już ok. 2 tygodnie. W związku z tym zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące planowanego na ten dzień Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem tutaj oraz oczywiście do stawienia się na miejscu w niedzielę 5 lutego na EGP 2012! Serdecznie zapraszamy!

»

Electronic Games Party 2012 z turniejem Tekkena 6!

dodano: 22 listopada 2011r. o 21:27 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Przygotowania do Electronic Games Party 2012 w Kłomnicach (woj. śląskie, powiat częstochowski) trwają, a nam miło jest poinformować, że na imprezie tej po raz kolejny rozegrany zostanie turniej Tekkena 6. Tym razem EGP odbędzie się w weekend 4 i 5 lutego.

Przypomnijmy, że Electronic Games Party to impreza poświęcona grom wideo organizowana cyklicznie od 2007 roku, do tej pory stała się największą imprezą gamingową na Śląsku oraz jedną z największych tego typu w Polsce. Jej kolejna edycja zapowiada się bardzo ciekawie także dla miłośników bijatyk, których przedstawiciel - Tekken 6 ma szansę otrzymać niezwykle interesujący turniej ze sporą ilością stanowisk do gry oraz atrakcyjnymi nagrodami. Po więcej informacji odsyłam tutaj.

»

Wyniki eliminacji WCG i Samsung Euro Championship

dodano: 19 października 2011r. o 13:25 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Zwycięzcą polskich eliminacji World Cyber Games okazał się Frizen, potwierdzając tym samym swoją pozycję w Polsce w szóstej części Tekkena. Wywalczył sobie tym zwycięstwem miejsce w Korei, gdzie będzie reprezentował nasz kraj w światowych finałach World Cyber Games.
1. Frizen (Steve)
2. Tokis (Zafina)
3. Gajda (Lars, Jin)

Następnego dnia miał miejsce kolejny turniej - Samsung Euro Championship, w którym najlepszym okazał się operator Xiaoyt - Rikimaru z Włoch.
1. Rikimaru (Xiaoyu), Włochy
2. The Emperor (Jack-6), Szwecja
3. Killerdoll (Armor King), Finlandia

Oba wydarzenia było jednymi z największych w Polsce dotyczącymi Tekkena od wielu lat i pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia będą jeszcze miały miejsce w przyszłości w naszym kraju.

»

Tekken 6 na WCG 2011 - znamy już finalistów

dodano: 24 sierpnia 2011r. o 19:06 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
W miniony weekend w Warszawie fani Tekkena 6 walczyli w eliminacjach do WCG 2011. Po zaciętych pojedynkach wyłoniona została najlepsza ósemka eliminacji, która już w październiku stanie do walki w krajowych finałach World Cyber Games. Finałowe pary prezentują się następująco: Tokis vs. Zajcew, Frizen vs. Nevan, Gajda vs. Rafimaru, Tenshi vs. GodHand.

Zainteresowanych szerszym podsumowaniem tego wydarzenia odsyłam do poniższej informacji prasowej oraz na wcg.samsung.pl :

"20 sierpnia w dobrze znanym fanom e-sportu sports barze Łazienkowska 3, odbyły się eliminacje do polskich finałów World Cyber Games 2011 w gry Asphalt 6 i Tekken 6. Poznaliśmy 16 zwycięzców, którzy 6 października zmierzą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI i powalczą o przepustki na światowe finały WCG.

Punktualnie o godzinie 10:00 zawodnicy wkroczyli do sports baru Łazienkowska 3, a kilka minut po godzinie 11:00, kiedy rozlosowane zostały drabinki turniejowe, rozpoczęły się zmagania o miejsce w polskim finale World Cyber Games 2011.

Ponad 45 zawodników i zawodniczek przystąpiło do rywalizacji w Tekken 6 - jedną z najlepszych gier walki w historii. Gracze swoje pojedynki rozgrywali na sześciu stanowiskach, które wyposażone były w oficjalne monitory World Cyber Games, Samsung TA-950 i konsole Xbox 360. Emocje trwały do samego końca, a licznie zgromadzona publiczność żywiołowo dopingowała swoich faworytów. Ostatecznie miejsca w polskim finale WCG zapewniła sobie ósemka zawodników: Frizen, Gajda, GodHand, Nevad, Rafimaru, Tokis, Tenshimitsu, Zajcew.

Między 6 a 9 października wzrok wszystkich fanów sportów elektronicznych będzie skierowany na Warszawskie Centrum EXPO XXI, gdzie odbędą się krajowe finały World Cyber Games 2011 oraz - pierwszy raz w historii w Polsce - europejskie finały Samsung Euro Championship, gdzie zawodnicy będą walczyć o tytuł Mistrza Europy w sześciu grach komputerowych.

Więcej informacji dotyczących SEC oraz WCG znajduje się na oficjalnej stronie internetowej obu turniejów - wcg.samsung.pl"

»

Zapisy na polskie eliminacje WCG tylko do końca tygodnia

dodano: 11 sierpnia 2011r. o 22:50 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Jak już wiecie z wcześniej udostępnionych informacji, w tym roku po raz pierwszy nasz kraj przystąpi do eliminacji World Cyber Games w Tekkena 6. To niepowtarzalna okazja aby stanąć do walki o najwyższe laury w tak prestiżowym turnieju, zatem zachęcam wszystkich do stawienia się 20 sierpnia o godz. 10:00 w Sports Barze przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie i spróbowania swoich sił w turnieju Tekkena 6 - z pewnością zdobyte doświadczenie nie pójdzie na marne. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie, a same zapisy odbywają się tutaj (zwróćcie uwagę, że nie będzie możliwości zapisania się w dzień turnieju na miejscu, zapisy odbywają się tylko do końca tygodnia na podlinkowanej stronie).

Aktualizacja: Możliwa będzie także rejestracja na miejscu w dzień turnieju od 10:00 do 10:30.

»

Polskie eliminacje do WCG w Tekkena 6!

dodano: 7 lipca 2011r. o 14:30 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
W końcu stało się, po raz pierwszy gracze z naszego kraju otrzymają możliwość walki o najwyższe laury w Tekkena 6 podczas World Cyber Games. 6-9 października w warszawskim Centrum EXPO XXI rozegrane zostaną finały lokalnych eliminacji WCG na konsolach Xbox 360. Więcej informacji do przeczytania tutaj.

»

Turniej Tekken 5 - Olsztyn 26.01.2011

dodano: 24 stycznia 2011r. o 21:09 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
W środę, 26 stycznia 2011 r. o godz. 12 rozegrany zostanie turniej Tekkena 5. Wszystkich chętnych pograć w starszą część Turnieju Króla Żelaznej Pięści zapraszam po więcej informacji na forum oraz do działu turnieje na stronie.

»

Tekken 6 podczas Electronic Games Party 2011

dodano: 4 stycznia 2011r. o 17:31 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Osoby lubiące rywalizację i turniejowe emocje z pewnością będą zainteresowane eventem EGP 2011, który odbędzie się 22 i 23 stycznia w Kłomnicach (woj. śląskie, powiat częstochowski). Electronic Games Party to turniej gier wideo organizowany cyklicznie od 2007 roku, do tej pory stał się największą imprezą gamingową na Śląsku oraz jedną z największych tego typu w Polsce. Tegoroczna edycja EGP ma szansę być najciekawszą z dotychczasowych zapewniając wiele atrakcji dla uczestników, którzy zdecydują się przybyć na teren imprezy. Gracze z całej Polski będą mieli okazję zmierzyć się podczas turniejów rozgrywanych w gry Counter Strike 1.6, Pro Evolution Soccer 2011, Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty BlackOps oraz Tekken 6. Nie zabraknie także atrakcji dla odwiedzających, wstęp na teren imprezy jest bezpłatny - każdy może przyjść, popatrzeć, wziąć udział w konkursach i turniejach open.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

»

Grojkon 2010 przeniesiony na 21-23 maja

dodano: 16 kwietnia 2010r. o 1:13 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Grojkonu, konwent zostanie przełożony: "ze względu na uroczystości związane z katastrofą w Smoleńsku, konwent Grojkon odbędzie się w terminie 21-23 maja 2010 roku". Przypominam, iż na konwencie Grojkon 2010 planowane są turnieje m.in. w bijatyki Tekken 6 oraz Street Fighter IV.

»

Turniej Tekken 5 w Toruniu

dodano: 2 kwietnia 2010r. o 21:32 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Jak się okazuje Tekken 5 jest nadal żywy, bowiem już 25 kwietnia w klubie Carpe Diem na ul. Świętego Ducha 8/10 w Toruniu odbędą się zmagania graczy w piątą część Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Wszystkich chętnych odsyłam po więcej informacji tutaj oraz na oficjalną stronę rozgrywek.

»

Turniej Tekkena na konwencie Grojkon 2010?

dodano: 21 lutego 2010r. o 16:40 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
W kwietniu w dniach 16-18 w Bielsku-Białej organizowany jest ogólnopolski konwent fantastyki i gier. Do gry dostępne będą takie tytuły jak Street Fighter IV, Tekken 6, Virtua Fighter 5 oraz Blazblue, a jedną z planowanych atrakcji jest właśnie turniej w bijatyki - pierwszą z propozycji gier turniejowych jest Guilty Gear X2 #Reload. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby rozegrać turniej także w Tekkena, to jednak zależy od zainteresowania graczy takim eventem. Jeśli więc jesteście zainteresowani powinniście przeczytać więcej informacji odnośnie Grojkonu, sprawdzić temat na naszym forum i oczywiście odwiedzić oficjalną stronę.

»

Rozpoczęcie rankingu Tekken 6 Online!

dodano: 14 lutego 2010r. o 23:36 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Ranking Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360 to wolne rozgrywki dla wszystkich, to świetna zabawa dla tych, którzy zwykle nie biorą udziału w turniejach ze względu na narzucone terminy i konieczność grania pod presją czasu. W rankingu Tekken 6 Online nie ma ani terminów, ani presji czasu, ani z góry narzuconych przeciwników. To Ty decydujesz z kim i kiedy grasz! Jeśli więc masz ochotę na dobrą zabawę, luźne rozgrywki pozwalające znaleźć wielu sparing partnerów, dostosować przeciwnika pod względem umiejętności, wybieranych postaci itp. to koniecznie musisz dołączyć do rozgrywek.

Zainteresowani? Wszystkie niezbędne informacje, regulamin oraz zapisy znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

»

Tekken 6 Online Team Tournament

dodano: 19 stycznia 2010r. o 20:58 | autor: @Dumian
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Lubicie współpracować i jesteście zwolennikami gier drużynowych? Jeśli tak, to z pewnością zadowoli Was informacja o organizowanym na forum turnieju drużynowym Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Przewidywany czas na zapisy potrwa do końca miesiąca, wcześniej jednak do graczy należy decyzja o sposobie dobierania uczestników w drużyny - losowo lub przez samych graczy. Zadecyduje o tym ankieta, w której każdy może wziąć udział. Zapraszam do uczestnictwa.

»

Przeredagoway ranking graczy

dodano: 12 grudnia 2009r. o 17:28 | autor: @Peter
kategoria: Turnieje | komentarzy: [0]
Ranking graczy został przeredagowany, zmieniłem sposób naliczania punktów. Teraz każdy turniej ma swoją wage zależną od ilości uczestników. Waga zwiększa się o jeden na szesnastu graczy. Przykładowo turniej do 16 uczestników ma wagę 1, do 32 uczestników wagę 2 itp. Obecnie waga nie jest dodawana, a mnożona przez podstawę punktową dla poszczególnego miejsca na podium (1-4 miejsce na wagę odpowiednio 4-1).

Wagi poszczególnych turniejów zostały na nowo wyznaczone i przystosowane do obecnej formy rankingu. Zaktualizowany ranking można obejrzeć tutaj.

dzięki dla Di za rady odnośnie rankingu

« < 1 z 2 > »