Tekken Poland

|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home
»

Tekken Poland na Facebooku

dodano: 6 maja 2011r. o 15:26 | autor: @Dumian
kategoria: Site | komentarzy: [0]
Jak pewnie zauważyliście w lewym menu, w kategorii Site pojawiła się nowa pozycja - Facebook. Jest to odnośnik do profilu Tekken Poland na najpopularniejszym serwisie społecznościowym świata.

Co ciekawego tam znajdziecie? Przede wszystkim drobne przecieki, ciekawostki i interesujące filmiki dotyczące naszej ulubionej serii gier Tekken. Oczywiście co ważniejsze informacje i obszerniejsze poradniki/artykuły będą trafiały głównie na łamy Tekken Poland, jednak to właśnie profil na Facebooku poinformuje Was o pojawieniu się takich materiałów, a także będziecie dzięki niemu na bieżąco z każdą najmniejszą i godną uwagi informacją z Tekkenowego świata.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas poprzez kliknięcie "Lubię to" facebookowym na profilu Tekken Poland.

»

Aktualizacja rankingów graczy offline oraz bazy turniejów

dodano: 7 września 2010r. o 20:05 | autor: @Dumian
kategoria: Site | komentarzy: [0]
W dniu dzisiejszym uzupełniona została baza turniejów, a co za tym idzie aktualizacja nie ominęła także prowadzonego już od ok. 5 lat ogólnego rankingu graczy Tekkena w Polsce (dotyczy turniejów offline). Oczywiście najwięcej eventów przypadło na aktualnie "ogrywaną" na turniejach część - Tekkena 6, w tym rankingu zaszły też największe zmiany - ranking graczy Tekkena 6, ale znalazło się też kilka starszych rozgrywek do uzupełnienia. Z tego miejsca chciałbym podziękować K' za pomoc przy aktualizacji, przypominając jednocześnie, że jesteśmy zawsze otwarci na wszelkiego typu uwagi związane z rankingiem oraz ewentualną pomoc/sugestie o rozgrywkach, które odbyły/odbędą się, a nie ma ich w naszej bazie.

»

Aktualizacja strony.

dodano: 29 października 2009r. o 21:54 | autor: @Dumian
kategoria: Site | komentarzy: [0]
Dzień przed oficjalną premierą Tekkena 6 w Polsce mam przyjemność poinformować o aktualizacji strony o brakujące profile postaci z najnowszej odsłony Turnieju Króla Żelaznej Pięści. Podziękowania za pomoc przy uzupełnianiu brakujących fighterów wędrują do Milly, dzięki!
Tym sposobem, od dzisiaj, Tekken Poland może pochwalić się obecnością profili wszystkich postaci w serii Tekken, ze wszystkich części gry wraz z historiami turnieju, które składają się na fabułę naszej ulubionej bijatyki. Wkrótce będzie miała miejsce korekta archiwalnych tekstów, gdyż jak na razie czai się w nich trochę błędów. Poza tym, dział Tekken 6 na stronie wzbogacony został o obszerną galerię screenów z konsolowej wersji gry.

»

Nowe fan arty

dodano: 8 lutego 2009r. o 11:16 | autor: @Peter
kategoria: Site | komentarzy: [0]
Dziś zostało dodanych sześć nowych fan artów, których autorem jest hilary1363 - serdeczne dzięki za nadesłanie swoich prac.

Możecie je obejrzeć wchodząć do działu z Fan Artami.

»

Honmaru i Tekken Poland razem!

dodano: 13 sierpnia 2008r. o 11:16 | autor: @Dumian
kategoria: Site | komentarzy: [0]
Honmaru, największy polski serwis poświęcony wszystkim bijatykom oraz Tekken Poland, najlepsza polska strona o serii Tekken od dziś działają razem! W ramach projektu zwanego Serwisy Honmaru podjęliśmy decyzję o połączeniu sił co z pewnością odbije się korzystnie dla obu stron. W najbliższym czasie możecie spodziewać się kilku zmian na forum a tymczasem dołożymy wszelkich starań aby przywrócić Tekken Poland do życia, wzbogacić o dodatkowe materiały oraz bieżące newsy co zawsze było mocną stroną serwisu. Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią o połączeniu to zapraszam tutaj, chętnie przeczytamy co o tym sądzicie.

Na dobry początek na stronie ląduje profil Baeka z Tekkena 6 (thx Action).

Peter
Witam, tak jak Dumian napisał, TP i Honmaru będzie w najbliższym czasie przechodzić (w pewnym sensie) fuzję. Jest to podyktowane tym, iż ja sam, mając coraz mniej wolnego czasu, który mógłbym poświęcić na rozwój TP, nie jestem w stanie prowadzić serwisu (sytuacja opisana news niżej).

Doszedłem do wniosku, że najlepszym wyjściem dla mnie, dla Was oraz dla Honmaru, będzie połączenie sił (Wcześniej Dumian wyszedł z taką inicjatywą). Tekken Poland ostatnimi czasy marniało w oczach, szkoda aby zarosło, gdyż strona ta ma trochę treści. Teraz, mam nadzieję, że serwis pójdzie do przodu. Powiedzenie mówi "jeśli się nie rozwijasz, to się cofasz", więc mam nadzieje że TP dalej już się nie będzie cofać i pójdzie małymi krokami do przodu.

Forum TP zostało zamknięte (ze względu na znikomy ruch oraz fuzję), jest dostępne do wglądu w wersji archiwalnej pod starym adresem. Najważniejsze posty i tematy zostaną przeniesione na forum Honmaru do kategorii Tekken. Będzie to następowało stopniowo, gdyż jest z tym trochę pracy. Narazie tyle mamy Wam informacji do przekazania.

Pozdrawiam.