|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Turnieje » Tekken 6 » Tawerna Cup VIII
miejscowość: Wrocław, data turnieju: 12 lutego 2011, waga turnieju: 3

Z miłą chęcią chciałbym poinformować że Tawerna wciąż żyje, ba, ma się bardzo dobrze ;] Z tej okazji chciałbym zaprosić wszystkich na kolejny już turniej z cyklu OTWARTE MISTRZOSTWA TAWERNY. Będzie to VIII edycja, prawdopodobnie nie ostatnia. Gramy w Tekkena 6 oraz Pesa 2011. Teraz podstawowe informacje:

-Klub studencki Tawerna znajduje się na wybrzeżu Wyspiańskiego, wszelkie pozostałe informacje (w tym dojazd) na oficjalnej stronie klubu : http://www.tawerna.wroclaw.pl/

- W tawernie znajdują się trzy sale w których jest bar, dwie na górze i jedna na dole. Turniej odbędzie się w sali sportowej na górze, natomiast w drugiej sali wieczorem będzie dyskoteka. Na dole natomiast znajduje się sala z której można wyjść na balkon i podziwiać miłe widoczki. W naszej sali można palić, proszę się przygotować również że pod wieczór może będzie leciał jakiś mecz na projektorze (pewnie LA liga lub Premier League) lub inne wydarzenie sportowe.

- Wyrywkowo cennik
zapiekanka xxl - 6,5 zł
Obiad (zapiekany ser lub nuggetsy z frytkami i sałatką+ darmowe sosy) 11,5 do 13 zł
Napoje oraz piwo 5,5 lub 6 zł
Tawerniane KAMIKAZE 10 zł
Flacha z a flachę czyli dwie flaszki za 75 zł

-Planowy start turnieju to godzina 11.30. Zapisy rozpoczynają się od 10.30 i wtedy też proszę aby wszyscy się pojawili, dokonali zapłaty i przygotowali się do zawodów.

-Limit graczy na dany turniej to 40 osób osób. Z grupy wychodzą 4 osoby i rozpoczynamy Single elimination (Pes, dwa mecze po 10 minut) oraz Double elimination (Tekken). Drabinki będą puszczane na projektorze, planujemy również stream w internecie.

-Wpisowe wynosi 20 zł. 5 zł z każdego wpisowego brane jest jako podatek organizacyjny, reszta idzie na nagrody.

-Dokładna informacja o nagrodach i sponsorach pojawi się w niedzielę wtedy też państwa oczom ukażę się turniejowy plakat. Przewidywane są również dyplomy.

-W turnieju przewidujemy wszystkie tawerniane smaczki m.in. Krystka za barem oraz Zajmana z mikrofonem. Ten pierwszy będzie również pełnił rolę DJ wraz z Lidią, jeżeli chcecie aby coś poleciało możecie śmiało do nich uderzać, są to bardzo otwarte osoby

-W trakcie turnieju odbędzie się legendarny Tawerniany konkurs " lucky loosers". Pomiędzy osobami którym nie udało się wyjść z grupy rozlosowane zostaną pamiątkowe upominki (prawdopodobnie koszulki oraz smycze).

-Wszystkie osoby proszę w miarę możliwości o kupowanie w naszym barze, nie dajmy zarobić sobotniej dyskotece! ;]

-Turniej organizują dla was: zajman-team, LTF, INKW, Klub Tawerna, gramitacja.pl


źródło: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=930.0
Podium:
1. Frizen
2. Tenshi
3. Nevan
4. Pawlo