|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Turnieje » Tekken 6 » EAST GAMES UNITED III (EGU3)
miejscowość: Białystok, data turnieju: 29 maja 2010, waga turnieju: 1

Turniej Tekken6 na konsoli PS3
EGU CUP III

Nie opadły jeszcze emocje po Juwenaliowym turnieju gier konsolowych "Nie dla idiotów", a my już mamy dla was kolejną ważną informację na temat następnych eventów, które odbędą się w najbliższym czasie.

Podobnie jak "Turniej nie dla idiotów" event odbędzie się również w stolicy Podlasia. Białystok organizuje trzecią już edycję największej imprezy o tematyce gier potej stronie Wisły.

EGUIII - bo tak oczywiście nazywa się ten wspaniały event będzie skupiał ze sobą przez dwa dni graczy i fanów gier PeCetowych oraz konsolowych zarówno Online'owców jak i Offline'owców.

Impreza odbędzie się w ostatni wekend maja, będzie to dwudniowy maraton dla prawdziwych graczy. Spotykamy się już 29-30 maja aby po raz kolejny sprawdzić swoje umiejętności w danej grze.

Osoby zainteresowane turniejami PC zapraszam na oficjalną stronę East Games United (EGU):

->http://egu.org.pl/index.php?page=homeGraczy konsolowych proszę o jeszcze trochę cierpliwości, gdyż narazie pewnym ewentem na konsolach są symulacje piłki nożnej, czyli FIFA10 oraz PES2010. Szczegóły poniżej:

->http://combo-s.pl.tl/FIFA-10.htm

->http://combo-s.pl.tl/PES-2010.htm


Oczywiście mamy w planach zorganizowanie większej ilości turniejów konsolowych rozgrywanych podczas EGUIII. Poniżej zdradzamy kilka szczegółów:

-Prócz PES'a na Playstation 3 odbędzie się prawdopodobnie turniej w bijatykę (Tekken6,SuperStreet Fighter 4, Soul Calibur 4, MK vs DC Universe, UFC Undisputed, Fight Night 4), wyścigówkę (NFS:Shift, CMR:Dirt 2, itp.) możliwy jest też Resident EVIL 5, Red Dead Redemtion i wiele innych.

-Sęk w tym że to wy wybieracie gry w które zagramy na EGUIII, zostały uruchomione odpowiednie fora oraz sondy mające na celu dać odpowiedź w co gramy na EGUIII.

-Wśród Playstation 3 pojawi się także Nintendo Wii, a razem z nią najpopularniejsze gry (Wii Sports, Mario Party 8, Wii Play, Super Smash Bros...).

-Do tego wspaniałego zestawu dodajemy klasyczne stanowiska ze starymi konsolowymi wyjadaczami ( w tym nieśmiertelny PEGASUS :) )

-Wysokość puli nagród na EGUIII wynosi 50 000zł!!!

-Wpisowe na gry konsolowe będą oscylować w granicach 10-20zł


Temat na forum
Podium:
1. Di
2. Marco
4. Raizo