|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home
» Honmaru i Tekken Poland razem!
dodano: 13 sierpnia 2008r. o 11:16 | autor: @Dumian
kategoria: Site | komentarzy: [0]
Honmaru, największy polski serwis poświęcony wszystkim bijatykom oraz Tekken Poland, najlepsza polska strona o serii Tekken od dziś działają razem! W ramach projektu zwanego Serwisy Honmaru podjęliśmy decyzję o połączeniu sił co z pewnością odbije się korzystnie dla obu stron. W najbliższym czasie możecie spodziewać się kilku zmian na forum a tymczasem dołożymy wszelkich starań aby przywrócić Tekken Poland do życia, wzbogacić o dodatkowe materiały oraz bieżące newsy co zawsze było mocną stroną serwisu. Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią o połączeniu to zapraszam tutaj, chętnie przeczytamy co o tym sądzicie.

Na dobry początek na stronie ląduje profil Baeka z Tekkena 6 (thx Action).

Peter
Witam, tak jak Dumian napisał, TP i Honmaru będzie w najbliższym czasie przechodzić (w pewnym sensie) fuzję. Jest to podyktowane tym, iż ja sam, mając coraz mniej wolnego czasu, który mógłbym poświęcić na rozwój TP, nie jestem w stanie prowadzić serwisu (sytuacja opisana news niżej).

Doszedłem do wniosku, że najlepszym wyjściem dla mnie, dla Was oraz dla Honmaru, będzie połączenie sił (Wcześniej Dumian wyszedł z taką inicjatywą). Tekken Poland ostatnimi czasy marniało w oczach, szkoda aby zarosło, gdyż strona ta ma trochę treści. Teraz, mam nadzieję, że serwis pójdzie do przodu. Powiedzenie mówi "jeśli się nie rozwijasz, to się cofasz", więc mam nadzieje że TP dalej już się nie będzie cofać i pójdzie małymi krokami do przodu.

Forum TP zostało zamknięte (ze względu na znikomy ruch oraz fuzję), jest dostępne do wglądu w wersji archiwalnej pod starym adresem. Najważniejsze posty i tematy zostaną przeniesione na forum Honmaru do kategorii Tekken. Będzie to następowało stopniowo, gdyż jest z tym trochę pracy. Narazie tyle mamy Wam informacji do przekazania.

Pozdrawiam.

komentarze
brak komentarzy
Zaloguj się aby dodać komentarz...