|| Ostatnie artykuły:
|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Tekken Others » Wywiady » Wypowiedź M. Werbera
Wywiad z 28 lutego 2005.

Scenarzysta Micheal Werb powiedział magazynowi "Screenwriting Magazine" o swoich planach dotyczacych scenariusza do filmu Tekken. Nie możesz wyjść za daleko poza mape kiedy pracujesz z filmem którego żródłowym materiałem jest gra komputerowa - mówi Werb.

Werb ujawnia że Brian J. White (Mr 3000, The Shield) ma zagrać role w tym filmie. Mówi: "Ideą tutaj jest stworzenie realistycznego filmu, bez nierealistycznego uszablonowania, Jeśli masz takich ludzi jak White, czy ktokolwiek inny, nagle masz ludzi którzy wyglądaja jakby należeli do świata...To co mamy nadzieje zrobic z Tekkenem jest zapewnienie rozrywki tym którzy grali w tą gre i tych którzy nie grali - będzie dużo efektów aby przytrzymać publiczność"

White, zawodowy profesionalny piłkarz, pracowal wczesniej z reżyserem filmu Tekken Charlesem Stonem III (Drumline, Paid in Full) w komedii Mr. 3000. Stone mówi że chce z tego filmu zrobić kolejne "Wejście Smoka". "Chcę żeby publiczność poznała bohaterów, tak aby grając pojedynki miedzy soba bardziej to przeżywali".

Przy okazji Werb wyjawinił także że pisze scenariusz do filmu "Double Dragon" który jest kontynuacja starszej wersji. "Tak właściwie to scenariusz jest już ukończony, ale jest to klasyka wiec zasługuje na to by uczynić go lepszym." mówi.

Werb widzi prawdopodobienstwo ukazania kulis filmu, ale nadal nie ma roli dla jednej z głównych damskich bohaterek. Naturalnie, mówi Werb widziałby najchetiej w tej roli Angeline Jolie.

Film Tekken oparty na histori wymyślonej przez Namco, ma przewidziany budżet na około 60 milionów dolarów i zacznie być krecony pod koniec tego roku.