|| Aktywne tematy na 4um:
|| Turnieje:

Home » Turnieje » Tekken 5 » Turniej Tekken 5
miejscowość: Katowice, data turnieju: 13 października 2006, waga turnieju: 3

13 października 2006r. w Katowicach (klub Inqubator) odbył się turniej Tekkena 5. Do klubu gracze zjeżdżali się od 15, turniej rozpoczął się z małym poślizgiem (grupy miały się zacząć o 18-20), gdyż jego początek zanotowano o równej 21. Mimo wszystko organizacja turnieju wypadła bardzo dobrze, dobra miejscówka (choć bardzo ciasna), wystarczająco stanowisk i sprawne i szybkie przeprowadzenie turnieju.

Do klubu stawiło się trochę ponad 50 graczy, podzielono ich na 8 grup po 7-8 osób, z której wychodziło 4 osoby. Grano na standardowych zasadach, czyli: 100% energii, 60s, do 2 zwycięstw. Po grupach zarządzono kilkudziesięcio minutową przerwę, po czym rozpoczęto DE. Zasady się zmieniły, grano tak samo jak wcześniej, jednak tym razem do 3 zwycięstw. W finale drabince przegranych znaleźli się Devil oraz Gon, pojedynek był bardzo ciekawy i zacięty. Wygrał go 3:2 Gon. Wcześniej rozegrano oczywiście finał drabinki wygranych, spotkali się w nim Gon oraz Matt. Po dosyć ciekawych walkach wygrał Matt 3:1.

Takim oto trafem w finale znaleźli się finaliści drabinki wygranej, nie było niespodzianki i znowy Matt pokonał Gona, który aby wygrać turniej musiałby 2x wygrać z Mattem do 5.

Trzeba pochwalić organizatorów, tj. Gemiego i Mashtera za dobrą impreze, takich turniejów więcej.